Hakkımızda

Sünbül avm, Sünbül Bebe olarak, Kahramanmaraş merkezde, 1975 yılında  10 m² lik  mağazasında ticari hayatına başlamış, kısa bir süre içerisinde faaliyetlerini ve müşteri kitlesini artırarak önce halı sektörüne daha sonra bebek ve çocuk araç gereçleri sektöründe müşterilerine kaliteli ve ekonomik fiyat politikaları nezdinde, kuruluştan bu yana  Kahramanmaraş halkının tercihi olmuştur. Bebek araç gereçleri ve halı sektöründe markalaşan Sünbül Halı ve bebe aynı zamanda toptan satışlar da yapmaktadır. 2008 yılında  Çocuksu bebe mağazasıyla gücüne güç katan Sünbül Halı Bebe, toplamda 1000 m² kare kapalı alanda  mağazalarıyla  kolay bir alış veriş deneyimi sunmaktadır.
Bugün, 10 binden fazla ürün yelpazesiyle, 3 farklı mağazamızda, siz değerli müşterilerimize, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. “Kaliteli ürün”, “ekonomik fiyat”, “mutlu müşteri” politikalarımız sayesinde, müşterilerimizin tercihi olmaya  devam ediyoruz.

Sunbulavm.com sitemizin şekillenmesinde uzun yıllar boyunca müşterilerimizin ürün ve hizmet tercihlerinin yanında, tercih sebebimiz olan, mağazamızda sunduğumuz alış veriş deneyimi çerçevesinde geliştirdik. Her bir bireyin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarladık ve bu sayede binlerce mutlu ailelerin evlerinde yerimizi aldık.

Misyonumuz
Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, en iyi hizmet kalitesi ile müşterimizle buluşturmak.

Vizyonumuz
Kısa vadede Yerli  sermayenin gücü ile  büyüme hedeflerimizi gerçekleştirerek , tüm türkiye de mutlu aile profilini sağlamak.
 
Yükleniyor...
Başa Dön